CEPHE KAPLAMA

Müşterilerimizi ilk önce iş yerinizin cephesi karşılar. Uygulanacak cephe kaplaması bu aşamada önemli bir yer tutar. Dream Tasarım  olarak bizler beklentilerinizi karşılıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü cephe tabelasını tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Zevkine uygun olarak alüminyum dekupe, germe vinil, sac zeminli tabela, alüminyum üzeri kutu harf, pleksiglas zeminli uygulamalar ile size hizmet veriyoruz. Antlya Dream Tabela & Reklam hayallerinizi gerçeğe taşıyor, size daha keyifli ve modern mekanlar sağlıyor.

ALÜMİNYUM DEKUPE

Alüminyum dekupe tabelaları özellikle görsel açıdan güçlü bir etkiye sahip olan tabela uygulamasıdır. Alüminyum uygulama ile iş yeriniz daha da etkileyici olacaktır. Alüminyum dekupe uygulamalarında ilk adım, mevcut alüminyum malzemenin eldeki grafiklere bağlı olarak dekupe işleminin yapılmasıdır. Söz konusu dekupe (oyma) işlemi router cihazı ile gerçekleştirilir. Dekupe işleminden sonra tercih edilecek şekle göre arkadan yerleştirilmiş renkli plexglas veya beyaz plexglas üzeri renkli folyo uygulaması yapılabileceği gibi plexglas kabartması şeklinde de uygulanabilir. Florasan aydınlatmanın eklenmesi ile alüminyum dekupe uygulaması son bulur.

KUTU HARF

İstediğiniz estetikse kutu harf sizin için en iyi seçenektir. Kutu harf iş yerinize modern bir görüntü verir., etkileyici olmasını sağlar. Kutu Harf için farklı özellikte seçeneklerimiz mevcuttur. Beğeninize göre Paslanmaz Krom-Nikel, Pirinç ya da Alüminyum kuru harflerden birini seçebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun Renk Reklam size en iyisini sunar. Kutu Harf uygulamasında ışıklandırma neon ışıklar ile sağlanmaktadır. Bu sayede gündüz sağlanan estetik görüntü gece de devam etmiş olur.

Bizi Arayın
Yol Tarifi